Rekonstrukce koupelen

Najít nový byt, který by ve všech parametrech odpovídal našim požadavkům a nárokům na bydlení, není vůbec jednoduché. Stejně tak nemusí odpovídat našim představám starý byt či dům, který jsme zdědili po rodičích nebo výhodně koupili. Řešením je rekonstrukce, přičemž nejčastěji se na nás zákazníci obracejí s požadavkem na přestavbu koupelny a kuchyně. V případě rekonstrukce kuchyně většina zákazníků alespoň přibližně ví, co od ní požadují, rekonstrukce koupelny však mnohdy bývá tvrdým oříškem. Zákazníci se přestavby zbytečně bojí. Proč?

Jestliže se jedná o panelákovou koupelnu, mnozí zákazníci si nedokážou představit, jak by se dal stísněný prostor s papírovými stěnami (umakartem) přestavět. Dlouhá léta, mnohdy se jedná o koupelny ještě z dob socialismu, tak používají sešlé a nevyhovující sanitární zařízení, které působí neesteticky a často je i zdraví škodlivé – původní koupelny často trápí plísně. Nicméně strach z rekonstrukce staré koupelny mají i majitele rodinných domů, kde je již zděné jádro. Důvodem je obvykle strach z finanční a časové náročnosti, což ale s kvalitní firmou odpadá.

S kvalitní firmou se můžete bez obav pustit do rekonstrukce koupelny a dosáhnout velmi efektivních změn bez nutnosti investovat do přestavby celé své jmění a svůj drahocenný čas. V našem týmu máme zkušené projektanty, zedníky, malíře, natěrače a další odborníky, kteří poskytují kompletní servis od návrhu až po realizaci. Spokojenost našich zákazníků je jasným ukazatel toho, že svou práci děláme kvalitně, poctivě a vždy s respektem k výši rozpočtu, který si zákazník může stanovit jako jednu z důležitých podmínek rekonstrukce.

Rozlučte se s umakartem

Rekonstrukce koupelen provádíme zejména v Moravskoslezském, Olomouckém, Zlínském a Jihomoravském kraji. Provádíme bourací práce, demontáž původní vodovodní a odpadové instalace, zdění nových stěn koupelny, odbornou montáž sanitárního zařízení, pokládku tepelné izolace a další podle požadavků zákazníka. Nabízíme jednotlivé stavební práce i kompletní rekonstrukci koupelny na klíč včetně barevného 3D grafického návrhu.

Můžeme nějak poradit?

Napište nám a my Vám rádi pomůžeme