3D projektová příprava

V čem spočívá kouzlo 3D projektové přípravy? Lidé s dobrou vizuálně-prostorovou představivostí si dokážou představit, jak bude nově zrekonstruovaný dům či byt vypadat, pro většinu z nás to však představuje problém, proto nabízíme řešení – barevné 3D návrhy interiéru, trojrozměrné návrhy bytů a domů. 3D projektová příprava bývá pro mnohé naše zákazníky zásadní a velmi důležitá nejen z hlediska představy o konečném výsledku rekonstrukce, ale také z hlediska plánování vybavení interiéru. Mnozí z nás si totiž nedovedou v hlavě představit pokoj s nábytkem, zvlášť když stojí uprostřed prázdné místnosti. 3D návrhy interiéru jsou skvělým pomocníkem.

Díky 3D grafickému návrhu, který sestavuje specialista na základě požadavků zákazníka, získá náš zákazník jasnou a ucelenou představu o tom, jak bude zrekonstruovaný interiér vypadat. Barevný 3D grafický návrh pomůže mozku se rozhodnout, dokážeme si díky němu reálně představit, jak se nám bude v novém bytě či domě žít, zjistíme, jak nám uspořádání prostoru sedne. Pokud stále váháte, či nemáte o rekonstrukci svého domova jasnou představu, obraťte se na nás.

Náš architekt připraví barevný 3D grafický návrh i s variantním řešením a cenovou kalkulací. Zákazník může využít i opačný postup. Tedy nejprve nám sdělí, kolik peněz chce do rekonstrukce investovat a podle jeho cenových možností a představ mu nabídneme nejvhodnější řešení.

Můžeme nějak poradit?

Napište nám a my Vám rádi pomůžeme