Sádrokartonářské práce

Sádrokartonářské práce zahrnují:

  • montáže sádrokartonů a minerálních podhledů,
  • jednoduché a dvojité sádrokartonové příčky,
  • rovné, šikmé a ohýbané sádrokartonové příčky,
  • realizace půdních vestaveb a příček,
  • realizace rovných, kaskádových a oblých podhledů,
  • realizace obkladů a oblouků,
  • předsazení stěn.

Sádrokarton má mnohostranné využití

Sádrokarton slouží zejména pro lepší uspořádání vnitřní dispozice, ale dá se využít i při tvorbě předsazených stěn a podhledů či podhledových říms v místnostech s vysokými stropy. Šikovný sádrokartonář z něj zvládne vyrobit i vestavěné niky, které poslouží místo nástěnných polic a regálů. Skvělou vlastností sádrokartonu je mimo jiné to, že se na něj může malovat, lze jej tapetovat i obložit, takže nakonec vůbec nejde poznat, že je zeď vyrobená ze sádrokartonu.

Sádrokartonové podhledy jsou důležitým estetickým prvkem interiéru, a proto je důležité důkladně zvážit, jestli se do montáže pustíte svépomoci a budete postupovat podle nějakého návodu na internetu nebo dáte přednost odborníkovi, který má s montáží podhledů zkušenosti. Sádrokarton se používá jak v novostavbách, tak při rekonstrukcích starších bytů a domů, a i když je práce s ním poměrně snadná a rychlá, jen stěží dosáhnete stejné preciznosti jako zkušený sádrokartonář.

Co ještě umíme?

Náš šikovný sádrokartonář vám pomůžeme správně, rychle a efektivně rozdělit obytný prostor s minimálním úbytkem užitné plochy. Můžete dosáhnout vynikajících akustických hodnot a zároveň ještě získat elektrorozvody, které odpovídají požadavkům dnešní doby – to všechno za pomocí správně postavené sádrokartonové příčky. A to není zdaleka všechno! Hoďte starosti za hlavu a nechte naše odborníky, ať pracují za vás. Ušetříte drahocenný čas i peníze.

Můžeme nějak poradit?

Napište nám a my Vám rádi pomůžeme