Přestavba bytu

Hezké bydlení je důležitou součástí našich životů bez ohledu na to, jestli bydlíme ve velkém rodinném domě se zahradou nebo v malém panelovém bytě, proto se nebojte přestavby! Přestavba bytu sice vyžaduje čas a stojí peníze, pokud však nechcete se svým časem plýtvat, můžete si na přestavbu bytu najmout profesionály a využít služby rekonstrukce bytu na klíč. Přestavba bytu na klíč v našem pojetí zahrnuje individuální přístup k zákazníkovi, odbornou konzultaci týkající se představ o rekonstrukci ze strany zákazníka a stanovení předběžných nákladů.

Našim primárním cílem je poradit zákazníkovi tak, aby přestavba bytu byla nejen designově krásná, ale nový byt byl rovněž funkční a uzpůsobený na míru jeho potřebám. Pokud se zákazník přestavby bojí a odsouvá ji z důvodu, že utratí spoustu peněz a výsledek se mu nebude líbit, pak pro něj máme řešení v podobě 3D projektové přípravy. Díky 3D projektové vizualizace si zákazník může udělat přesnou představu o tom, jak bude jeho byt po rekonstrukci vypadat.

Nebojte se přestavby domu. S naší pomocí je to velmi jednoduché. Na první schůzce si ujasníme vaše představy a požadavky – můžete zvolit kompletní přestavbu bytu nebo zvolit libovolné stavební práce (zbourání vnitřních příček, zbourání zdí a další). Na základě vašich požadavků společně vypracujeme položkový rozpočet a poté si byt nebo jeho část sami zaměříme. Na další schůzce už jen rozpočet upřesníme a definujeme design podle vašeho vkusu.

Můžeme nějak poradit?

Napište nám a my Vám rádi pomůžeme